MS27468T21F16PAL Souriau
  • Available: 17
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27468T21F16PAL Souriau
    MS27468T21F16PAL Souriau
    MS27468T21F16PAL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27468T21F16PAL is described as CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE