MS27468T19F32SL Souriau
  • Available: 7
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27468T19F32SL Souriau
    MS27468T19F32SL Souriau
    MS27468T19F32SL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27468T19F32SL is described as CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE