MS27466T25B61SAL Souriau
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27466T25B61SAL Souriau
    MS27466T25B61SAL Souriau
    MS27466T25B61SAL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27466T25B61SAL is described as CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM