MS27466T25B46SA-LC Souriau
  • More about MS27466T25B46SA-LC Souriau
    MS27466T25B46SA-LC Souriau
    MS27466T25B46SA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27466T25B46SA-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"