MS27466T25B43SAL Souriau
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27466T25B43SAL Souriau
    MS27466T25B43SAL Souriau
    MS27466T25B43SAL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27466T25B43SAL is described as CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM