MS27466T21B41SL Souriau
  • More about MS27466T21B41SL Souriau
    MS27466T21B41SL Souriau
    MS27466T21B41SL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27466T21B41SL is described as CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM