MS27466T19B11SL Souriau
  • Available: 65
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27466T19B11SL Souriau
    MS27466T19B11SL Souriau
    MS27466T19B11SL is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS27466T19B11SL is described as CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM