BACC63DB21-41SNH Souriau
  • More about BACC63DB21-41SNH Souriau
    BACC63DB21-41SNH Souriau
    BACC63DB21-41SNH is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. BACC63DB21-41SNH is described as CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH