8T718F32PN-LC Souriau
  • More about 8T718F32PN-LC Souriau
    8T718F32PN-LC Souriau
    8T718F32PN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8T718F32PN-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM