8T218B28SN-LC Souriau
  • More about 8T218B28SN-LC Souriau
    8T218B28SN-LC Souriau
    8T218B28SN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8T218B28SN-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"