8T218B28PB-LC Souriau
  • More about 8T218B28PB-LC Souriau
    8T218B28PB-LC Souriau
    8T218B28PB-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8T218B28PB-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Souriau
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM