8LT519B28SA-LC Souriau
  • More about 8LT519B28SA-LC Souriau
    8LT519B28SA-LC Souriau
    8LT519B28SA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8LT519B28SA-LC is described as CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"