8LT325B46PN-LC Souriau
  • More about 8LT325B46PN-LC Souriau
    8LT325B46PN-LC Souriau
    8LT325B46PN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8LT325B46PN-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM