8LT321B39SN-LC Souriau
  • More about 8LT321B39SN-LC Souriau
    8LT321B39SN-LC Souriau
    8LT321B39SN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8LT321B39SN-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE