8LT023F21SC-LC Souriau
  • More about 8LT023F21SC-LC Souriau
    8LT023F21SC-LC Souriau
    8LT023F21SC-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8LT023F21SC-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"