8LT023F21PN-LC Souriau
  • More about 8LT023F21PN-LC Souriau
    8LT023F21PN-LC Souriau
    8LT023F21PN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8LT023F21PN-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH