8D521W41SA-LC Souriau
  • More about 8D521W41SA-LC Souriau
    8D521W41SA-LC Souriau
    8D521W41SA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D521W41SA-LC is described as CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM