8D521W11PA-LC Souriau
  • More about 8D521W11PA-LC Souriau
    8D521W11PA-LC Souriau
    8D521W11PA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D521W11PA-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X