8D519Z28PA-LC Souriau
  • More about 8D519Z28PA-LC Souriau
    8D519Z28PA-LC Souriau
    8D519Z28PA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D519Z28PA-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"