8D519W28SB-LC Souriau
  • More about 8D519W28SB-LC Souriau
    8D519W28SB-LC Souriau
    8D519W28SB-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D519W28SB-LC is described as CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM