8D519K28PN-LC Souriau
  • More about 8D519K28PN-LC Souriau
    8D519K28PN-LC Souriau
    8D519K28PN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D519K28PN-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH