8D515Z19PA-LC Souriau
  • More about 8D515Z19PA-LC Souriau
    8D515Z19PA-LC Souriau
    8D515Z19PA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D515Z19PA-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM