8D121Z16PN-LC Souriau
  • More about 8D121Z16PN-LC Souriau
    8D121Z16PN-LC Souriau
    8D121Z16PN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D121Z16PN-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 16POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"