8D115ZC18SB-LC Souriau
  • More about 8D115ZC18SB-LC Souriau
    8D115ZC18SB-LC Souriau
    8D115ZC18SB-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D115ZC18SB-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 18POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED