8D115W19PN-LC Souriau
  • More about 8D115W19PN-LC Souriau
    8D115W19PN-LC Souriau
    8D115W19PN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D115W19PN-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE