8D115F19PA-LC Souriau
  • More about 8D115F19PA-LC Souriau
    8D115F19PA-LC Souriau
    8D115F19PA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D115F19PA-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE