8D021W16PA-LC Souriau
  • More about 8D021W16PA-LC Souriau
    8D021W16PA-LC Souriau
    8D021W16PA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D021W16PA-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS