8D021W11SN-LC Souriau
  • More about 8D021W11SN-LC Souriau
    8D021W11SN-LC Souriau
    8D021W11SN-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D021W11SN-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"