8D021F11SB-LC Souriau
  • More about 8D021F11SB-LC Souriau
    8D021F11SB-LC Souriau
    8D021F11SB-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D021F11SB-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"