TSM-105-01-S-DV-M-TR Samtec
  • Available: 672
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TSM-105-01-S-DV-M-TR Samtec
    TSM-105-01-S-DV-M-TR Samtec
    TSM-105-01-S-DV-M-TR is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TSM-105-01-S-DV-M-TR is described as CONN HEADER 10POS .100" DBL SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE