TMM-129-01-TM-S-RA-028 Samtec
  • More about TMM-129-01-TM-S-RA-028 Samtec
    TMM-129-01-TM-S-RA-028 Samtec
    TMM-129-01-TM-S-RA-028 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-129-01-TM-S-RA-028 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"