TMM-112-01-TM-D-RA-009 Samtec
  • More about TMM-112-01-TM-D-RA-009 Samtec
    TMM-112-01-TM-D-RA-009 Samtec
    TMM-112-01-TM-D-RA-009 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-112-01-TM-D-RA-009 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"