TMM-106-02-SM-D-012 Samtec
  • More about TMM-106-02-SM-D-012 Samtec
    TMM-106-02-SM-D-012 Samtec
    TMM-106-02-SM-D-012 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-106-02-SM-D-012 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE