PLCC-044-T-N Samtec
  • Part Number: PLCC-044-T-N
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM