PLCC-032-TM-N-TR Samtec
  • Part Number: PLCC-032-TM-N-TR
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
  • Category: Transistor Sockets
  • Status:
  • More about PLCC-032-TM-N-TR Samtec
    PLCC-032-TM-N-TR Samtec
    PLCC-032-TM-N-TR is manufactured by Samtec and is categorized in the Transistor Sockets category. PLCC-032-TM-N-TR is described as CONN SOCKET PLCC 32POS TIN. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM