MVAS-114-ZSGT-13 Samtec
  • Part Number: MVAS-114-ZSGT-13
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: CONN SOCKET PGA 114POS GOLD
  • Category: Transistor Sockets
  • Status:
  • More about MVAS-114-ZSGT-13 Samtec
    MVAS-114-ZSGT-13 Samtec
    MVAS-114-ZSGT-13 is manufactured by Samtec and is categorized in the Transistor Sockets category. MVAS-114-ZSGT-13 is described as CONN SOCKET PGA 114POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT