ERJ-S14F80R6U Panasonic
  • More about ERJ-S14F80R6U Panasonic
    ERJ-S14F80R6U Panasonic
    ERJ-S14F80R6U is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-S14F80R6U is described as RES SMD 80.6 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK