ERA-2HEC6340X Panasonic
  • More about ERA-2HEC6340X Panasonic
    ERA-2HEC6340X Panasonic
    ERA-2HEC6340X is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-2HEC6340X is described as RES SMD 634 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM