ERA-2HEC6040X Panasonic
  • More about ERA-2HEC6040X Panasonic
    ERA-2HEC6040X Panasonic
    ERA-2HEC6040X is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-2HEC6040X is described as RES SMD 604 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK