ERA-2HEC5230X Panasonic
  • More about ERA-2HEC5230X Panasonic
    ERA-2HEC5230X Panasonic
    ERA-2HEC5230X is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-2HEC5230X is described as RES SMD 523 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"