ERA-2HEC4640X Panasonic
  • More about ERA-2HEC4640X Panasonic
    ERA-2HEC4640X Panasonic
    ERA-2HEC4640X is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-2HEC4640X is described as RES SMD 464 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS