ERA-2HEC4220X Panasonic
  • More about ERA-2HEC4220X Panasonic
    ERA-2HEC4220X Panasonic
    ERA-2HEC4220X is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-2HEC4220X is described as RES SMD 422 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM