MS3102E24-28SZ ITT Cannon
  • Available: 1,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS3102E24-28SZ ITT Cannon
    MS3102E24-28SZ ITT Cannon
    MS3102E24-28SZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. MS3102E24-28SZ is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN