MS3102E24-28SW ITT Cannon
  • Available: 1,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS3102E24-28SW ITT Cannon
    MS3102E24-28SW ITT Cannon
    MS3102E24-28SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. MS3102E24-28SW is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM