MS3102E24-28PY ITT Cannon
  • Available: 1,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS3102E24-28PY ITT Cannon
    MS3102E24-28PY ITT Cannon
    MS3102E24-28PY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. MS3102E24-28PY is described as CONN RCPT 24 POS BOX MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD