MS3102E24-10SW ITT Cannon
  • Available: 625
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS3102E24-10SW ITT Cannon
    MS3102E24-10SW ITT Cannon
    MS3102E24-10SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. MS3102E24-10SW is described as CONN RCPT 7 POS BOX MNT W/SCKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK