KPTR6F14-15P ITT Cannon
  • More about KPTR6F14-15P ITT Cannon
    KPTR6F14-15P ITT Cannon
    KPTR6F14-15P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPTR6F14-15P is described as CONN PLUG 15POS W/PIN CABLE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR