KPT7A20-41PEW ITT Cannon
  • Available: 125
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT7A20-41PEW ITT Cannon
    KPT7A20-41PEW ITT Cannon
    KPT7A20-41PEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT7A20-41PEW is described as CONN RCPT 41POS W/PIN JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK