KPT7A14-19SXEW ITT Cannon
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT7A14-19SXEW ITT Cannon
    KPT7A14-19SXEW ITT Cannon
    KPT7A14-19SXEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT7A14-19SXEW is described as CONN RCPT 19POS W/SKT JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"