KPT7A14-19PEX ITT Cannon
  • Available: 830
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT7A14-19PEX ITT Cannon
    KPT7A14-19PEX ITT Cannon
    KPT7A14-19PEX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT7A14-19PEX is described as CONN RCPT 19POS W/PIN JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG